Operations Engineer

Kontakty
zaměstnavatel: Adecco EMEA business solutions, s.r.o.
pracoviště: Pikrtova 1737, 14000
mzda: od 50000
Popis pozice
Kontakt: e-mailem: miroslava.hodanova@adeccogroup.com
Upřesňující informace:
Náplň práce pozice Azure Active Directory, MFA Operations Engineer:
- Kontatní bod pro oblast Azure Active Directory a MFA
- Zajištění technické podpory třetí úrovně pro interní zákazníky The Adecco Group
- Řízení incidentů, problémů a změn s primárním cílem zajištění stability platformy
- vytváření a aktualizace technické dokumentace Azura Active Directory/MFA
Požadujeme:
- výbornou angličtinu - výhodou
- Odborník na Azure AD, ADFS, Azure AD Connect
- Zkušenost se správou uživatelů a počítačů v nadnárodní společnosti
- LDAPS, GPO
- Znalost Windows Server 2008 a 20016
- analytické myšlení, schopnost efektivně řešit problémy,
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, příspěvky na sportovní aktivit

Volná místa v okolí Praha 4

Prodavači smíšeného zboží

Kontakt: tel: 777 177 356 (Do 18 hod. každý den) Upřesňující informace: práce na pokladně, pultový ...

Technický pracovník, referent obchodního oddělení

Kontakt:e-mail: bezdekova@zakladani.cz, tel.: 222744219 (volejte v pracovní dny 7:00-16:00 ...

Vývojáři softwaru

Kontakt: e-mail: jana.kovacicova@infor.com Upřesňující informace: Znalost anglického jazyka ...

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Kontakt: tel.: 773278221 Upřesňujíci informace: dobrý zdravotní stav, výpis z RT, práce o víkendu

Zedníci

Kontakt: e-mail: info@pepevo.cz Zaměstnanecké výhody: premie

Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontakt: prvotní kontakt nejdříve přes e-mail: info@omegateam.cz

volná místa Praha 4