Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Infor (Česká republika) s.r.o.
pracoviště: Na strži 1702, 14000
mzda: od 48000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: jana.kovacicova@infor.com

Upřesňující informace:
Znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou.
Zkušenosti s programováním aplikací v Java 8 a novější, Spring Framework, SpringBoot, SVN, SQL basic queries, Hibernate.

Volná místa v okolí Praha 4

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Kontakt: tel.: 773278221 Upřesňujíci informace: dobrý zdravotní stav, výpis z RT, práce o víkendu

Zedníci

Kontakt: e-mail: info@pepevo.cz Zaměstnanecké výhody: premie

Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontakt: prvotní kontakt nejdříve přes e-mail: info@omegateam.cz

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Kontakt:e-mail: oryshchak@gmail.com, tel.:774 144 079 Upřesňující informace: jazyky - čeština, ...

Zubní lékaři

volná místa Praha 4