POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK

Kontakty
zaměstnavatel: ST ARKADA s.r.o.
pracoviště: České Budějovice, České Budějovice
mzda: od 19500
Popis pozice
místo výkonu práce: České Budějovice, okres České Budějovice
Pracovní poměr na dobu neurčitou, pracovní úvazek plný, jednosměnný provoz. Mzda od 16800 Kč hrubého.

Volná místa v okolí České Budějovice

OSTATNÍ ŘEMESLNÍCI A KVALIFIKOVANÍ PRACOVNÍCI HLAVNÍ STAVEBNÍ VÝROBY JINDE NEUVE

místo výkonu práce: Čéčova 625/26, České Budějovice požadavky: vzdělání nerozhoduje zaměstnanecké ...

STROJNÍK - PÁSOVÉ, KOLOVÉ BAGRY A NAKLADAČE

Místo výkonu práce: A. Trägera 2654, České Budějovice a stavby v rámci okresu České ...

DISPEČER MKD

ŘIDIČ MKD

Požadujeme: řidičský průkaz C + E V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo ...

KADEŘNÍK/ICE

ŘIDIČ MKD

Hledáme řidiče MKD pro přepravu tekutých potravin v potravinových cisternách. Požadavky: ŘP C + E

volná místa České Budějovice