Kuchař - kuchařka

Kontakty
zaměstnavatel: REGATA ČECHY, a.s.
pracoviště: Pec pod Sněžkou 141, 54221
mzda: od 25000 do 40000
Popis pozice
KUCHAŘ - KUCHAŘKA
Požadujeme:
- vyučení v oboru výhodou
- bezúhonnost
Nabízíme:
- řádnou pracovní smlouvu
- sociální a zdravotní pojištění platíme dle zákona
- celoroční práci pro ryze českou stabilní firmu
- 25 000- 40 000,- Kč hrubého ( proplácíme soboty, neděle, svátky)
- stravování zdarma
- ubytování za symbolické ceny
- příspěvek na dovolenou
- podporu dalšího vzdělávání
- možnost sportovního vyžití za výhodných podmínek
Nástup možný ihned nebo dohodou.

Volná místa v okolí Malá Úpa

Svatební koordinátor - koordinátorka, florista - floristka

SVATEBNÍ KOORDINÁTOR - KOORDINÁTORKA, FLORISTA - FLORISTKA - znalost RJ výhodou ( komunikace s ...

Housekeeping

HOUSEKEEPING Náplň práce: úklid pokojů, úklid hotelových prostor, úklid restaurace.

Úklid

ÚKLID Jedná se o úklid penzionu, pokojů, chodeb, schodiště a úklid celého areálu. Požadujeme ...

Údržba budovy

ÚDRŽBA BUDOVY Jedná se o běžnou údržbu budovy a jejího okolí. Požadujeme: spolehlivost a zručnost.

Pokojská

POKOJSKÁ - spolehlivost, pracovitost

Pomocný kuchař - kuchařka

POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA zkušenosti z kuchyňského provozu alespoň 3 roky výhodou, schopnost práce ...

volná místa Malá Úpa