Svatební koordinátor - koordinátorka, florista - floristka

Kontakty
zaměstnavatel: KAPERA Pec s.r.o.
pracoviště: Pec pod Sněžkou 292, 54221
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 22000
Popis pozice
SVATEBNÍ KOORDINÁTOR - KOORDINÁTORKA, FLORISTA - FLORISTKA
- znalost RJ výhodou ( komunikace s ruskou klientelou)
- důraz na kreativitu s květinami a dekoracemi

Volná místa v okolí Malá Úpa

Housekeeping

HOUSEKEEPING Náplň práce: úklid pokojů, úklid hotelových prostor, úklid restaurace.

Úklid

ÚKLID Jedná se o úklid penzionu, pokojů, chodeb, schodiště a úklid celého areálu. Požadujeme ...

Údržba budovy

ÚDRŽBA BUDOVY Jedná se o běžnou údržbu budovy a jejího okolí. Požadujeme: spolehlivost a zručnost.

Pokojská

POKOJSKÁ - spolehlivost, pracovitost

Pomocný kuchař - kuchařka

POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA zkušenosti z kuchyňského provozu alespoň 3 roky výhodou, schopnost práce ...

Úklid

volná místa Malá Úpa

Nahoru