Uklízeči veřejných prostranství

Kontakty
zaměstnavatel: OBEC RADONICE
pracoviště: Radonice, Radonice
mzda: od 20640
Popis pozice
Upřesňující informace:
- Pracovní náplň: údržba obce, sekání trávy, úklid, odpadové hospodářství, drobná údržba budov ve vlastnictví obce
- Požadavky: fyzická zdatnost, praxe v oboru vítána

Zaměstnanecké výhody:
- prémie

Volná místa v okolí Radonice

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Upřesňující údaje: manipulace s nákladem - zkušenosti v oboru vítány

Operátor CNC

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, příspěvek na stravné

Řidiči a obsluha pracovních plošin

Upřesňující údaje: Požadujeme řidičský průkaz sk. C, CE a profesní průkaz Zaměstnanecké ...

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Upřesňující údaje: Upřednostňujeme zkušenosti s úklidem Zaměstnanecké výhody: Dotované obědy, ...

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Upřesňující údaje: Pomocné práce na paletách Potravinářský průkaz

Pomocníci v kuchyni

Upřesňující údaje: - čínský jazyk výhodou

volná místa Radonice