Řidiči a obsluha pracovních plošin

Kontakty
zaměstnavatel: CSOI s.r.o.
pracoviště: Vinořská 96, 25073
mzda: od 33000 do 50000
Popis pozice
Upřesňující údaje:
Požadujeme řidičský průkaz sk. C, CE a profesní průkaz

Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál, mobilní telefon

Volná místa v okolí Jenštejn

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Upřesňující údaje: Upřednostňujeme zkušenosti s úklidem Zaměstnanecké výhody: Dotované obědy, ...

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Upřesňující údaje: Pomocné práce na paletách Potravinářský průkaz

Pomocníci v kuchyni

Upřesňující údaje: - čínský jazyk výhodou

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Upřesňující údaje: práce ve skladu s potravinami výhodou průkaz VZV, práce ve výškách, výhodou ...

Ruční baliči, plniči a etiketovači

Upřesňující údaje: Náplň práce: ruční balení,skládání výrobků do obalů, fyzická manipulace se ...

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

volná místa Jenštejn