*ŘIDIČI, STROJNÍCI

Kontakty
zaměstnavatel: HDR SERVIS s.r.o.
pracoviště: Ocelářská 1354, 19000
mzda: od 45000 do 60000
Popis pozice
CZ ISCO 83329. Kontaktní osoba Zatloukalová Leona, tel.: 736625166, e-mail: hdrservis@hdrservis.cz.
Náplň práce: vysokotlaké čištění, hydrodemolice pomocí speciálního zařízení, většinou práce mimo Prostějov
Požadujeme: ŘP sk. C, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem, znalost českého jazyka v psané i mluvené formě.
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení

Volná místa v okolí Praha 9

Ostatní uklízeči a pomocníci

pracovníci výroby kardanů

výše nástupního platu se odvíjí od požadované praxe požadujeme: - samostatnost - pečlivost - ...

Organizátoři konferencí a událostí (Project Manager)

Minimálně je požadováno znalost ruského, anglického, českého, (ukrajinského jazyka výhodou) ...

Odborní fakturanti

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: Patskan Vasyl, tel.: 608 569 199, e-mail: Kovservis.prace@email.cz Jedná se o fyzicky ...

Řidiči tahačů

volná místa Praha 9