pracovníci výroby kardanů

Kontakty
zaměstnavatel: ML TUNING, spol. s r.o.
pracoviště: Podnikatelská 539, 19011
mzda: od 30000 do 35000
Popis pozice
výše nástupního platu se odvíjí od požadované praxe
požadujeme:
- samostatnost
- pečlivost
- manuální zručnost
- ochota učit se novým věcem
- strojírenská praxe výhodou
možnost hromadného svozu od Mladé Boleslavi do místa výkonu práce, stravenkový paušál
Pracovní doba: 8 hod. denně

Volná místa v okolí Praha 9

Organizátoři konferencí a událostí (Project Manager)

Minimálně je požadováno znalost ruského, anglického, českého, (ukrajinského jazyka výhodou) ...

Odborní fakturanti

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: Patskan Vasyl, tel.: 608 569 199, e-mail: Kovservis.prace@email.cz Jedná se o fyzicky ...

Řidiči tahačů

Obsluha food tracku (gastroprovoz)

Sociální podnik GULE FOOD TRUCK hledá nové členy týmu na pracovní pozici "Obsluha Food trucku". ...

volná místa Praha 9