Sr Integrity & Compliance Specialist

Kontakty
zaměstnavatel: Honeywell, spol. s r.o.
pracoviště: V parku 2326, 14800
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 89750
Popis pozice
Popis:
- Prověřování třetí strany za účelem identifikovat korupční rizika (např. podvody nebo vydírání), prověřování ostatních aktivit třetí strany (dary, střet zájmů)
- Zlepšování due diligence procesů
Následující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány:
- Bakalářský titul v oboru právo, finance nebo ekonomika
- Anglický jazyk - plynule
- Zkušenosti z podobné pozice

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění

Volná místa v okolí Praha 4

Kadeřníci/Holiči/Barber

Náplň práce je poskytování holičských a kadeřnických služeb (stříhání, mytí a úprava vlasů a vousů, ...

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Kontakt:e-mail: info@oxcom.cz Upřesňující informace: Montážní dělníci elektrických a energetických ...

Senior grafici

Vietnamština výhodou. Jedná se o práci i v SO a NE. Předem nutno volat.

Pracovníci - montáže

Vietnamština výhodou. Jedná se o práci i v SO a NE. Předem nutno volat.

Chůva

Angličtina a vietnamština výhodou. Hlídání 2 dětí.

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)


volná místa Praha 4

Nahoru