Kadeřníci/Holiči/Barber

Kontakty
zaměstnavatel: Zozany, s.r.o.
pracoviště: Golčova 1, 14800
mzda: od 20000
Popis pozice
Náplň práce je poskytování holičských a kadeřnických služeb (stříhání, mytí a úprava vlasů a vousů, styling a další služby spojené s výkonem profese Barber/Holič). Zkušenost v oboru minimálně jeden rok.

Volná místa v okolí Praha 4

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Kontakt:e-mail: info@oxcom.cz Upřesňující informace: Montážní dělníci elektrických a energetických ...

Chůva

Angličtina a vietnamština výhodou. Hlídání 2 dětí.

Senior grafici

Vietnamština výhodou. Jedná se o práci i v SO a NE. Předem nutno volat.

Pracovníci - montáže

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Uklízeči prodejních prostor

Místo výkonu práce Libušská 319/126, 142 00 Praha 4 - Písnice Provozní doba: 9h00-20h00 včetně ...

volná místa Praha 4