Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a

Kontakty
zaměstnavatel: SHATO Tour s.r.o.
pracoviště: Na dolnici 182, 15500
mzda: od 22600 do 23000
Popis pozice
znalost Č.J, A.J, R.J práce na PC , S Previo, zkušenost s Extranet - booking.com Airbnb, ekonomické vzdělání ŘP B

Volná místa v okolí Praha 5

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

zdravotnmí průkaz , vyučení v oboru

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

znalost Č.J, A.J, R.J práce na PC , S Previo, zkušenost s Extranet - booking.com Airbnb,

Pomocní kuchaři

Znalost postupu a receptur indicke kuchyne a pripravy indickych pokrmu. Znalost indického jazyka ...

Customer support specialist

o helpdesk job experience or service support experience o English and Czech language on a good ...

Řidiči skupiny C + E

Řízení tahače v mezinárodní dopravě

Vedoucí obchodního úseku

Společnost Oilseed s.r.o. patří k největším exportérům českého máku do zahraničí, a dále se věnuje ...

volná místa Praha 5