Customer support specialist

Kontakty
zaměstnavatel: Sharry Europe s.r.o.
pracoviště: Plzeňská 3217, 15000
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 30000 do 50000
Popis pozice
o helpdesk job experience or service support experience
o English and Czech language on a good level
o basic knowledge of IT, computer networks, TCP/IP
o knowledge of Windows 10, RDP, VNC, VPN, Office
o knowledge of iOS, Android, Google Suite

Volná místa v okolí Praha 5

Řidiči skupiny C + E

Řízení tahače v mezinárodní dopravě

Vedoucí obchodního úseku

Společnost Oilseed s.r.o. patří k největším exportérům českého máku do zahraničí, a dále se věnuje ...

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Dělníci v oblasti výstavby budov

geodeti

ŘPB , zaměřování staveb, tvorba geodetických dokumentací a plánů, komunikace s úřady

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

ŘPB , profesní průkaz, jeřábnický průkaz zajistíme, stravenky 13 plat

volná místa Praha 5

Nahoru