Dílenská kontrola

Kontakty
zaměstnavatel: BOSCH DIESEL s.r.o.
pracoviště: Jihlava 121, 58601
mzda: od 25772
Popis pozice
Zaměstnanec:
- spolupracuje na kontrole kvality dodávaných dílců
- spolupracuje při řešení reklamací dílců a balení
- zajišťuje předepsaná měření dílců
- provádí kontrolu čerpadel
- odpovídá za zásobování výrobní nebo montážní linky a předvýroby potřebnými díly, materiálem a pomůckami
- spolupracuje při provádění fyzických inventur stavu zásob materiálu a rozpracované výroby
- odpovídá za správné vychystávání materiálu dle aktuálního kusovníku
- vede předepsanou dokumentaci a evidenci
První kontakt e-mailem.

Volná místa v okolí Jihlava

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Jedná se o pracoviště zaměstnavatele: Jihlava a Střítež u Jihlavy. Požadujeme ŘP sk. C nebo C, E a ...
Jihlava

Pomocní kuchaři

Praxe 1 rok. První kontakt e-mailem.

Dělník ve stavebnictví

Požadujeme ŘP sk. C. Výhodou zkušenosti v oblastech stavební zámečník, klempíř, montér ocelových ...
Jihlava

Montéři suchých staveb

Práce je určena pro uchazeče s vhodnou zdravotní způsobilostí.

Konstruktér

Pracovní náplň: o Návrhy konstrukcí strojních zařízení o Čtení a příprava výrobní dokumentace o ...

Obsluha CNC

volná místa Jihlava