Knihař/Knihařka

Kontakty
zaměstnavatel: Kartonie, s.r.o.
pracoviště: Korytná 1538, 10000, https://www.kartonie.cz
mzda: od 20000 do 30000
Popis pozice
Nejlépe pro vyučené v oboru knihař, truhlář, mechanik.
Během zkušební lhůty dojde k zaučení na konkrétní pozici.

Volná místa v okolí Žernov

Všeobecní administrativní pracovníci

- zpracování objednávek - poštovní korespondence - čeština

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

ŘP B český jazyk - plynně Anglický jazyk - plynně slovem i písmem SPráva lokálních IT stanic. sitě, ...

Zubní lékaři bez specializace

Mechanici a opraváři kolejových vozidel

kafeterie, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné tankování.

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Zkušenost z výroby, dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost. Znalost mexické gastronomie. Rodilý ...

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Nabízíme: Nástupní mzda 19 800 Kč po zapracování 27 000 Kč Variabilní složka mzdy 2 970 Kč po ...

volná místa Žernov