Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Kontakty
zaměstnavatel: Teldoo s.r.o.
pracoviště: Logistická 101, 27351
mzda: od 53500
Popis pozice
Výkon pracovních úkolů souvisejících se spoluprací, koordinací a organizací na podporu řídících pracovníků a specialistů, dále příprava korespondence, zpráv, záznamů a jiných specializovaných dokumentů týkající se průběhů jednání. Navazování kontaktů s dalšími zaměstnanci v různých záležitostech týkajících se provozu společnosti.
Německý a anglický jazyk výhodou.
Kontakt pouze emailem: info@wedoexpress.com

Program vysoce kvalifikovaný zaměstnanec

Volná místa v okolí Braškov

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Praxe v oboru vítána.

Kvalitáři a testovači výrobků

E-mailový kontakt viz výše.

Řidič nákladních automobilů

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, C+E. Kontakt telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Nabízíme: - příspěvek na stravu. Kontakt e-mailem viz výše.

Řidiči tahačů ŘP sk. C + E

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C + E Telefonický kontakt: po - pá 8:00 - 17:00 hod.

volná místa Braškov