Řidič nákladních automobilů

Kontakty
zaměstnavatel: Sweet life s.r.o.
pracoviště: Kladenská 12, 27351
mzda: od 25000 do 45000
Popis pozice
Požadujeme:
řidičský průkaz sk. C, C+E.

Kontakt telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Volná místa v okolí Braškov

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Nabízíme: - příspěvek na stravu. Kontakt e-mailem viz výše.

Řidiči tahačů ŘP sk. C + E

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C + E Telefonický kontakt: po - pá 8:00 - 17:00 hod.

Kvalitáři a testovači výrobků

E-mailový kontakt viz výše.

Stavební dělníci hlavní stavební výroby

Požadujeme: základní znalost českého jazyka a fyzickou zdatnost. E-mailový kontakt viz výše.

Policista / policistka

Požadujeme: plnoletost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, vzdělání úplné střední s maturitou, ...

Pomocníci v kuchyni

Požadujeme: vietnamský jazyk výhodou. Nutný kontakt nejprve telefonicky - Po - Pá - 10:00 - 16:00 ...

volná místa Braškov