Pomocní dělníci ve výrobě

Kontakty
zaměstnavatel: GRANHUS TRADE spol. s r.o.
pracoviště: Turkovická 159, 25165
mzda: od 18900
Popis pozice
Upřesňující údaje:
Náplň práce:
-fyzická manipulace se zbožím
- pomocné práce podle pokynů nadřízeného pracovníka
Požadavky: dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, manuální zručnost

Volná místa v okolí Kaliště

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Místo výkonu práce se nachází v klidné obci u lesa. Pracujeme v domově pro seniory, kde se staráme ...

Vozový disponent

Jazyky: čeština, angličtina, ruština První kontakt: emailem

Hlavní účetní

Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Požadujeme víceletou praxi v oboru ...

Řidič VZV

Nástup možný ihned Zkušenosti s řízením motorových dopravních vozíků. Neplatnost průkazu není ...

Zámečníci strojů

Obchodní zástupci

Pracoviště Čerčany Požadujeme: ŘP sk. B První kontakt e-mailem

volná místa Kaliště