Hlavní účetní

Kontakty
zaměstnavatel: TŘI, o.p.s.
pracoviště: Sokolská 584, 25722
mzda: od 45000
Popis pozice
Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
Požadujeme víceletou praxi v oboru účetnictví a praxe v neziskové organizaci výhodou. Výborné administrativní zkušenosti, orientaci v oblasti ekonomiky a zpracování ekonomických dat, samostatnost, proaktivní přístup při řešení problemů.
Nabízíme flexibilní pracovní dobu, bohaté zaměstnanecké benefity, vstřícné pracovní prostředí, podporu osobního rozvoje, osobní ohodnocení po zkušební době.
Zájemce prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu do 31.3.2024.

Volná místa v okolí Vranov

Řidič VZV

Nástup možný ihned Zkušenosti s řízením motorových dopravních vozíků. Neplatnost průkazu není ...

Zámečníci strojů

vedoucí lakovací linky

Pracoviště Čerčany Požadujeme: ŘP sk. B První kontakt e-mailem

Obchodní zástupci

Vozový disponent

Jazyky: čeština, angličtina, ruština První kontakt: emailem

Učitel/ka 2 st. - matematika, fyzika

Nástup možný dle dohody. Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Místo vhodné i ...

volná místa Vranov