Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: VTC Europe s.r.o.
pracoviště: Petržílkova 2483, 15800
mzda: od 90450
Popis pozice
R.J .A.J vzdělání v oboru počítačové bezpečnosti

Volná místa v okolí Praha 5

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

ŘP skupina B výhodou.

Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva

Kontakt: e-mail: office@prs9group.cz Upřesňující informace: Ruský jazyk výhodou.

Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách)

Tělesná výchova a sport ŘP slupina B, aktivny řidič Ruština plynula

Specialista marketingu

Zaměstnanec na pozici Specialosta markeitngu bude mít na starosti chod mezinárodní kanceláře ...

Fyzioterapeuti bez specializace

Do nového fitness centra v Praze na Smíchově hledáme fyzioterapeuta/fyzioterapeutku s osvědčením o ...

Hlavní stavbyvedoucí

Upřesňující informace3) : (požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky, náplň práce apod.) Co vás ...

volná místa Praha 5