Specialista marketingu

Kontakty
zaměstnavatel: E.Mi - International s.r.o.
pracoviště: náměstí 14. října 642, 15000
mzda: od 35000 do 45000
Popis pozice
Zaměstnanec na pozici Specialosta markeitngu bude mít na starosti chod mezinárodní
kanceláře marketingu pro firmu s nehtovou kosmetikou. Bude mít na starosti správné
fungování celého úseku i své podřízené. Minimálně 3 roky praxe v marketingu
podmínkou. Nutná znalost anglického a ruského jazyka.

Volná místa v okolí Praha 5

Fyzioterapeuti bez specializace

Do nového fitness centra v Praze na Smíchově hledáme fyzioterapeuta/fyzioterapeutku s osvědčením o ...

Hlavní stavbyvedoucí

Upřesňující informace3) : (požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky, náplň práce apod.) Co vás ...

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

TRADE COMPLIANCE SHIFTLEADER

Kontakt: e-mail: katerina.tesarova@dhl.com Upřesňující informace: Náplň práce: řízení týmu 30 a ...

Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

§89

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních

Znalost indického jazyka výhodou

volná místa Praha 5