SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ - Kontakt: e-mailem.

Kontakty
zaměstnavatel: Raben Logistics Czech s.r.o.
pracoviště: Za Dálnicí 601, 26753
mzda: od 20000 do 24000
Popis pozice
Kontakt: e-mailem.

Volná místa v okolí Žebrák

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL - Kontakt: e-mailem.

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ - Kontakt: e-mailem.

ŠIČKA PRÁDLA - Kontakt: e-mailem.

ŘIDIČI VZV - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Nabízíme: dotované stravování, svozová doprava, 5 týdnů dovolené. Náplň práce: obsluha strojního ...

OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ PAPÍRU - Kontakt: telefonicky,

ÚDRŽBÁŘI - Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně.

Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za odvedenou práci, praxi na obdobné ...

volná místa Žebrák