ÚDRŽBÁŘI - Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně.

Kontakty
zaměstnavatel: FlexiLog CZ a.s.
pracoviště: Náměstí 10, 26753
mzda: od 22200
Popis pozice
Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za odvedenou práci, praxi na obdobné pozici.
Náplň práce: údržbářské práce, drobné zednické práce.
Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně (po telefonické domluvě)

Volná místa v okolí Žebrák

POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ JINDE NEUVEDENÍ - Kontakt: telefonicky.

Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 07:00-16:00), osobně.

OPERÁTOR/KA VE VÝROBĚ - Kontakt: e-mailem.

Doplňující informace: mzda po zaškolení až 23000 Kč/měsíc. Náplň práce: operátor výrobní linky. ...

QUALITY ENGINEER - Kontakt: e-mailem.

Požadujeme: anglický jazyk plynulý, český jazyk výhodou. Nabízíme: 5 týdnů dovolené. Kontakt. ...

ÚDRŽBÁŘI - kontakt telefonicky (PO-PA 10:00 - 17:00 hod)

Požadujeme elektro vzdělání. Nabízíme: 6 týdnů dovolené, závodní stravování, svozová doprava, ...

volná místa Žebrák