TRADE COMPLIANCE SHIFTLEADER

Kontakty
zaměstnavatel: DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
pracoviště: Bucharova 2641, 15800
mzda: od 45000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: katerina.tesarova@dhl.com
Upřesňující informace:
Náplň práce: řízení týmu 30 a více analytiků, organizovat a řídit jednotlivé směny, motivovat zaměstnance, dodržovat plnění denního plánu, řídit PD, zodpovědně předat práci dalšímu shiftleaderovi
Požadováno: znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (práce v mezinárodním týmu), zkušenosti z obdobné pozice výhodou.
Zaměst.výhody:
Stravenkový paušál, dovolená navíc, slevové programy aj.

Volná místa v okolí Praha 5

Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

§89

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních

Znalost indického jazyka výhodou

Trade Compliance Supervisor

Náplň práce: detailní přezkoumávání původu zásilek, provádění záznamů o přezkoumání v systému, ...

Podlaháři a obkladači

volná místa Praha 5