Návrháři a správci databází

Kontakty
zaměstnavatel: TOTU Shop s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 60530
Popis pozice
KONTAKT : Van Sang Tran Ing., tel.: 777 312 789, e-mail: sangu@sangu.eu; sangtranvan85@gmail.com
VOLAT KAŽDÉ PONDĚLÍ 10-17h.

MÍSTO VÝKONU PRAHA

Správce databází účetních klientů, jejich cloudy.
Správa uživatelských účtů a jejich oprávnění.
Zaměření na vietnamské podnikatele a klienty.
IT obor a zaměření.
Výhodou je vietnamština.

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Obchodní referenti

KONTAKT : Van Sang Tran Ing., tel.: 777 312 789, e-mail: sangu@sangu.eu; ...
Praha

Sr Manager, SW Engineering - Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a

- vyšší vzdělání - AD - anglický jazyk a ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčí - praxe v ...
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

- pracovní zkušenosti: více než 10 let - znalost angličtiny a ruštiny (ústní) vítána
Praha

Pracovníci úklidu se strojem

Požadavky: čínský jazyk, ochota pracovat někdy i víkendy
Praha

volná místa Praha