Sr Manager, SW Engineering - Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a

Kontakty
zaměstnavatel: Citrix Systems Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 180000
Popis pozice
- vyšší vzdělání - AD
- anglický jazyk a ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčí
- praxe v mezinárodní společnosti
- schopnost přizpůsobit se situaci a okamžité řešení problémů
- perfektní organizační schopnosti, samostatnost a schopnost dosáhnout daného cíle
- týmová spolupráce, flexibila, pečlivost a profesionalita
- velice dobré komunikační dovednosti

Volná místa v okolí Praha

Pracovníci úklidu se strojem

Požadavky: čínský jazyk, ochota pracovat někdy i víkendy
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

- pracovní zkušenosti: více než 10 let - znalost angličtiny a ruštiny (ústní) vítána
Praha

Zubní lékaři bez specializace

Výhoda znalost cizích jazyků Samostatnost Zdravotní způsobilost U cizinců - Rozhodnutí o výkonu ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Praha

Praha

volná místa Praha