Skladník - závozník

Kontakty
zaměstnavatel: Craft Beer Distribution s.r.o.
pracoviště: Jana Želivského 2726, 13000
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
mzda: od 8000
Popis pozice
Předmětem práce je práce ve skladu, příprava zakázek a její závoz po Praze a okolkí dodávkou. (nutný ŘP sk. B). Praxe v řízení malé dodávky výhodou. Volná pracovní doba dle dohody a možnosti uchazeče. V přípoadě oboustranné spokojenosti možnost HPP.

Volná místa v okolí Praha 3

Prodavači potravinářského zboží

Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Požaduji: manuální zručnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, zdravotní způsobilost, ochotu, ...

Svářeči

POZADAVKY: - základní svářečský kurz - znalost metody TlG - znalost výkresové dokumentace - ochotu ...

Všeobecní administrativní pracovníci

vyuctovani.ocapraga@gmail.com Požadujeme základní znalost práce na PC, komunikační schopnosti, ...

volná místa Praha 3