Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: STAVLAR družstvo
pracoviště: Orebitská 616, 13000
mzda: od 20500
Popis pozice
Požaduji: manuální zručnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, zdravotní způsobilost, ochotu, samostatnost. Nástup možný ihned. Potřebné zaškolení zajistíme.
První kontakt učiňte prosím na uvedené e-mailové adrese: stav.lar@seznam.cz
Zvláštní prémie, příspěvek na dopravu, zajištěné ubytování,

Volná místa v okolí Praha 3

Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

Všeobecní administrativní pracovníci

Výpis z RT, ukrajinský jazyk, ruský jazyk, anglický jazay

Prodavači potravinářského zboží

Svářeči

POZADAVKY: - základní svářečský kurz - znalost metody TlG - znalost výkresové dokumentace - ochotu ...

Prodavači smíšeného zboží

Vietnamština (výhoda)

vyuctovani.ocapraga@gmail.com Požadujeme základní znalost práce na PC, komunikační schopnosti, ...

volná místa Praha 3