Kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: MIAODE s.r.o.
pracoviště: Tiskařská 673, 10800
mzda: od 18500
Popis pozice
MVP: PRAHA (Tiskařská 673/10a, 108 00, Praha 10 - Malešice a Libušská 319/126, 142 00, Praha 4 - Písnice)
Kontakt: Kaiserová Hana, tel.: 774435216 (po - pá 9 -13h.) nebo osobně SEVCO s.r.o, Opletalova 4, Praha 1, 1.p.,Hana Kaiserová, út, čt 10-14 hod.
Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme velmi dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán.

Volná místa v okolí Žernov

Provozní zámečníci, údržbáři

Výborná znalost ruského jazyka slovem i písmen

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Rpodilý mluvčí - anglický jazyk, dobrý vztah k dětem, týmový hráč, komunikační dovednosti.

Všeobecní administrativní pracovníci

Číšníci a servírky

MVP: Veronské nám. 403, Praha 10 Kontakt. kaja.liu@seznam.cz Znalost čínského a anglického jazyka a ...

Servisní technik pro opravy lesnické a speciální techniky

Servisní technik- Praha a okolí. Provádění oprav zahradnické a lesnické techniky, které zahrnují ...

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Jedná se o práci v asijském obchodě. Požadujeme fyzickou zdatnost, ochotu pracovat o víkendech a ...

volná místa Žernov