ZEDNÍK

Kontakty
zaměstnavatel: Michal Šafář
pracoviště: České Budějovice, České Budějovice
mzda: od 18500
Popis pozice
Místo výkonu práce: okres České Budjěovice
Požadavky: vzdělání nerozhoduje, praxe výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou

Volná místa v okolí České Budějovice

TECHNICKÝ-ZKUŠEBNÍ PRACOVNÍK VE STAVEBNICTVÍ

Místo výkonu práce: okres České Budějovice Výhodou: ŘP skupiny B, znalost českého jazyka, praxe v ...
České Budějovice

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA

Pozice vhodná pro zájemce s vysokým pracovním nasazením. Pomocný kuchař v bistru se specializací ...

STAVEBNÍ DĚLNÍK

Požadujeme: praxe v oboru- výhodou, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, ŘP sk. B- ...

DĚLNÍK V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

V případě zájmu si telefonicky sjednejte schůzku (9:00 - 15:00 hod.)

ZEDNÍCI (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

kontakt e-mailem

DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY A ÚDRŽBY BUDOV

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

volná místa České Budějovice