Ostatní řídící pracovníci v oblasti zdravotnictví

Kontakty
zaměstnavatel: Clinic+ Medical Group s.r.o.
pracoviště: Vršovická 1461, 10100
mzda: od 60530
Popis pozice
Na pozici provozního ředitele multioborové kliniky hledá se vhodný kandidát s vysokoškolským vzděláním v lékařském oboru, se znalostmi principů provozování zdravotnického zařízení.
Náplň práce spočívá v organizaci bezproblémového chodu kliniky během běžného provozu, koordinaci, řešení operativních problémů a jejich systematickou prevenci plánováním údržby. Zajišťuje efektivnost hospodaření a hodnocení výkonnosti. Také v tvorbě a kontrole provozních finančních plánů, ve schvalování a kontrole dodržování vnitřních procesů a vnitropodnikových předpisů. Řídí, koordinuje a kontroluje výsledky práce lékařského personálu a vědění zdravotní dokumentace. Na jednáních s obchodními partnery, pojišťovnami a dalšími subjekty reprezentuje společnost.

Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání v lékařském oboru
dobré znalosti v oboru a schopnost ke samostatnému rozhodování
vstřícný přístup k pacientům a kolegům
zodpovědnost a profesionalitu
morální a občanskou bezúhonnost
znalosti PC, zdravotních programů (Medicus, Xdent, Smart MEDIX aj.)

Jazykové znalosti:
čeština - aktivní
angličtina - aktivní
ruština - aktivní

Volná místa v okolí Žernov

montéři

manuální zručnost, předchozí praxe v oboru strojírenství vítána

montér, dělník

MVP: Průběžná 387/41, Strašnice, 100 00 Praha 10 Kontakt: Marek David, tel.: 274 821 812, ...

Montážní dělníci výrobků a zařízení

Provozní zámečníci, údržbáři

Výborná znalost ruského jazyka slovem i písmen

Všeobecní administrativní pracovníci

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Rpodilý mluvčí - anglický jazyk, dobrý vztah k dětem, týmový hráč, komunikační dovednosti.

volná místa Žernov