Prodavači smíšeného zboží

Kontakty
zaměstnavatel: Thuong Ha Quang
pracoviště: Park Fr. Štíbra 195, 25226
mzda: od 18900 do 23000
Popis pozice
plynulá vietnamština výhodou (komunikace na pracovišti), dále požadujeme zodpovědnost a samostatnost, pečlivost, příjemnot na zákazníka, časovou flexibilnost, udržovat čistotu v provozovně, schopnost manipulace se zbožím (skládání a vybalováním zboží), práce za kasou, práce i o víkendech.Výhody: stravování v provozovně. Kontakt telefonicky každý pátek 13:00-15:00, či osobně na provozovně.

Volná místa v okolí Černošice

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

spolehlivost, chuť pracovat, časová flexibilita, perfektní zdravotní stav, nepožadujeme praxi ani ...
Černošice

Hradlaři - hláskaři

Hradlo Kosoř - trať Dobčichovice - Praha Radotín
Kosoř

Dělníci v oblasti výstavby budov

první kontakt osobně
Vonoklasy

bowler

Obsluha bowlingu a jeho drobné opravy. Vše zaučíme.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Číšníci a servírky

volná místa Černošice