Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Kontakty
zaměstnavatel: Základní škola Duhovka, s.r.o.
pracoviště: Nad Kajetánkou 134, 16900
mzda: od 28000
Popis pozice
Předpokládané dovednosti:
Anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího
Zkušenost s Montessori metodikou
Zodpovědnost, samostatnost

Volná místa v okolí Praha 6

Obchodní referenti

MÍSTO VÝKONU : Nad Helmrovkou č.p. 288/10, Lysolaje, 165 00 Praha 620 KONTAKT PRVOTNĚ TELEFINICKY ...

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Požadován certifikát na provádění thajské masáže

Řidič MKD

ŘP C+E, základní znalost němčiny nebo angličtiny

Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků

R.J

Vývojáři softwaru

anglický jazyk na úrovni rodilý mluvčí výhodou. Magisterské vzdělání v oboru obchodní ...

Fyzioterapeuti specialisté

zkušenosti z obdobné pozice výhodou, nejsou podmínkou komunikativní AJ/NJ - výhodou znalost MS ...

volná místa Praha 6