Obchodní referenti

Kontakty
zaměstnavatel: Anima Mundi s.r.o.
pracoviště: Nad Helmrovkou 288, 16500
mzda: od 35000 do 40000
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU : Nad Helmrovkou č.p. 288/10, Lysolaje, 165 00 Praha 620
KONTAKT PRVOTNĚ TELEFINICKY : Ing. Michal Hovorka, tel.: 602 294 846, e-mail: hovorka2008@volny.cz

JEDNÁ SE O VYHLEDÁVÁNÍ A JEDNÁNÍ S KLIENTY V ZAHRANIČÍ. VYŽADOVÁN AJ NA ÚROVNI RODILÝ MLUVČÍ. PREFEREOVÁNA TAKTÉŽ ZNALOST VIETNAMŠTINY.

Volná místa v okolí Praha 6

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Požadován certifikát na provádění thajské masáže

Řidič MKD

ŘP C+E, základní znalost němčiny nebo angličtiny

Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků

R.J

Vývojáři softwaru

anglický jazyk na úrovni rodilý mluvčí výhodou. Magisterské vzdělání v oboru obchodní ...

Fyzioterapeuti specialisté

zkušenosti z obdobné pozice výhodou, nejsou podmínkou komunikativní AJ/NJ - výhodou znalost MS ...

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

volná místa Praha 6