Kameníci, stavební řemeslníci *

Kontakty
zaměstnavatel: STAVBY LUKRIS spol. s r.o.
pracoviště: Ostravská 454, 75661
mzda: od 16800
Popis pozice
KAMENÍCI, STAVEBNÍ ŘEMESLNÍCI *
POŽADUJEME: Samostatnost, zodpovědnost.
NABÍZÍME: Prémie a odměny.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky, od pondělí do středy v době od 14:00 do 15:00 hod., pan Kedroň Lukáš, tel.: 603 259 099. Případně emailem na adresu: zkedronova@email.cz

Volná místa v okolí Dolní Bečva

Kameníci, řezači a brusiči kamene *

KAMENÍCI, ŘEZAČI A BRUSIČI KAMENE * PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Věra Vašutová, tel.: 777 772 ...

pokojská

Číšníci a servírky

Provozní restaurace

Hledá se tahoun týmu gastra našeho Horalu. Jelikož spokojenost našich hostů je pro nás prioritou a ...

Pomocní ošetovatelé skotu*

Místo výkonu práce je Rožnov pod Radhoštěm, Tylovice, Hážovice, Vigantice. První kontakt: ...
Rožnov pod Radhoštěm

Maséři*

První kontakt: telefonicky 603 964 533 nebo e-mailem: marek.bartek@seznam.cz

volná místa Dolní Bečva