SVÁŘEČI S AUTOGENEM - Kontakt: e-mailem.

Kontakty
zaměstnavatel: EUROZNAK s.r.o.
pracoviště: Plzeňská 126, 26601
mzda: od 45000
Popis pozice
Požadujeme: pouze svářeč autegenem (není podm. svářečský průkaz). jedná se o opravy zábradlí, svařování trubek a údržbářské práce. Dále požadujeme UVEDENÉ VZDĚLÁNÍ. Možnost ubytování. Kontakt: e-mailem.

Volná místa v okolí Beroun

švadlena

-první kontakt se zaměstnavatelem: Monika Svatá, 731212448,modnistrihy@seznam.cz, 9-18.00 ...

OBCHODNÍ REFERENTI

Náplň práce: komunikace se zákazníky a dodavateli, řešení reklamací, reporting, nápravná opatření, ...

ŘIDIČI MKD - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Kontakt: telefonicky či e-mailem.

AUTOMECHANICI - MECHANICI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Povolení k zaměstnání dle §97 d). B - osobní automobil. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

ŘIDIČI - Kontakt: e-mailem.

Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny B Nabízíme: stravné a další benefity. Kontakt: e-mailem.

OBSLUHA SPORT BARU

OBSLUHA SPORT BARU - Místo výkonu práce: Hořovice. Kontakt: e-mailem, telefonicky.
Králův Dvůr

volná místa Beroun