Lékař/ka do oční ambulance

zaměstnavatel: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje
pracoviště: Máchova 400, 25601
mzda: od 57000 do 77000
Popis pozice
Hledáme lékaře se specializovanou způsobilostí (min. kmen) do diabetologické ambulance, možno i na částečný úvazek či DPČ.Nabízíme:- Výhodné mzdové podmínky (fixní + nenároková pohyblivá složka mzdy) ,- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce,- Závodní stravování - Možnost zvýhodněného využití firemních jeslí - 5 dní dovolené navíc,- 2 dny zdravotního volna (Sick Days),- Podpora vzdělávání - Další zaměstnanecké benefity (zvýhodněná cena pedikúry, masáží, kosmetiky apod.)

Volná místa v okolí Benešov

Řidič/ka

Řidičské oprávnění C+E První kontakt: telefonicky po-pá 7:30 - 14:30

Maséři

Thajské Masáže Certificate První kontakt: telefonicky (9:00 - 17:00 hod), e-mailem

řidič/ka domíchávače

Požadujeme ŘP sk. C, profesní průkaz
Benešov

Montážní dělníci elektronických zařízení

Pracoviště Benešov Zajišťujeme svozovou dopravu a ubytování pro zaměstnance, 3 směnný provoz. První ...

Pracovníci na údržbu veřejné zelené, čištění města

Požadavky : chuť pracovat, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, samostatnost, výpis ...

Vrátní

Vrátný - vrátná, zajištění ochrany majetku a osob, kontrola, na vrátnici, kontrola střeženého ...

volná místa Benešov