Pracovníci na údržbu veřejné zelené, čištění města

Kontakty
zaměstnavatel: Technické služby Benešov, s.r.o.
pracoviště: Na Spořilově 1371, 25601
mzda: od 19500
Popis pozice
Požadavky : chuť pracovat, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, samostatnost, výpis z rejstříku trestů, řidičský průkaz skupiny B
Pracovní náplň
- údržba veřejné zeleně, sečení, hrabání, ořez keřů a dřevin
- úklid, čištění města
Stravenky, penzijní připojištění, odměny dle HV

Nástup možný ihned
První kontakt e-mailem, telefonicky po-pá 08:00 - 14:00 hod

Volná místa v okolí Benešov

Montážní dělníci elektronických zařízení

Pracoviště Benešov Zajišťujeme svozovou dopravu a ubytování pro zaměstnance, 3 směnný provoz. První ...

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Soběhrdy

Pomocníci v kuchyni

Soběhrdy

Pokladní - prodej vstupenek

První kontakt: e-mailem
Soběhrdy

Pomocné práce v kuchyni

Soběhrdy

Soběhrdy

volná místa Benešov