Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy

Kontakty
zaměstnavatel: EP Infrastructure, a.s.
pracoviště: Pařížská 130, 11000
mzda: od 65500
Popis pozice
Havlíčková Pavla Ing., e-mail: pavla.havlickova@epholding.cz

Výhodou:
- Zkušenosti z investičního bankovnictví zaměřeného na zelené financování.
- Interakce s investory a velkými společnostmi, které se svým profilem blíží zaměření holdingu EPH. Z toho vyplývá znalost tohoto prostředí.
- Znalost angličtiny na úrovni rodilého mluvčího.
- Znalost finančních konceptů, tedy nikoliv výhradní zaměření na oblast ESG.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, Multisport, jazykové kurzy

Volná místa v okolí Praha 1

Číšníci a servírky

Jan Šedina, e-mail: jan.sedina@foodcode.cz

Barmani a příbuzní pracovníci

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Elizaveta Khalemskaia, tel.: +420 603 189 315, e-mail: ...

Stavbyvedoucí

PRVOTNÍ KONTATK E-MAILEM : Mgr. Martina Červinská, e-mail: Sales@apeironmachinery.cz Náplň práce: ...

Bassem Ibrahim, e-mail: kavarnagaia@seznam.cz Znalost anglického jazyka podmínkou.

Senior Analyst Developer

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : PETR LAVICKÝ, e-mail: P.Lavicky@7group.cz Co budete mít na ...

A. Charyyev, tel.: 774685930, e-mail: ahmed-85@mail.ru

volná místa Praha 1