Stavbyvedoucí

Kontakty
zaměstnavatel: Apeiron Machinery s.r.o.
pracoviště: Národní 416, 11000
mzda: od 40000
Popis pozice
PRVOTNÍ KONTATK E-MAILEM : Mgr. Martina Červinská, e-mail: Sales@apeironmachinery.cz

Náplň práce: zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na něm. Koordinace podřízených mistrů, dělníků a ostatních účastníků výstavby objektů a technologických částí.

Spolupráce s technickým dozorem investora, s koordinátorem BOZP a státními kontrolními orgány. Vedení stavebního deníků a příslušné dokumentace, spolupráce s oddělením přípravy staveb.

Zajišťuje přejímku provedených prací či díla objednatele ve stavu a termínech odpovídající smluvním požadavkům včetně příslušné dokumentace.

ZAM. VÝHODY :
Zaměstnanci bude poskytnut mobilní telefon a počítač.

Volná místa v okolí Praha 1

Číšníci a servírky

Jan Šedina, e-mail: jan.sedina@foodcode.cz

Barmani a příbuzní pracovníci

A. Charyyev, tel.: 774685930, e-mail: ahmed-85@mail.ru

Údržbáři

Zorica Kranjčević, e-mail: office@foodcode.cz úklid a drobné opravy v restauraci

Bassem Ibrahim, e-mail: kavarnagaia@seznam.cz Znalost anglického jazyka podmínkou.

Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy

Havlíčková Pavla Ing., e-mail: pavla.havlickova@epholding.cz Výhodou: - Zkušenosti z investičního ...

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Elizaveta Khalemskaia, tel.: +420 603 189 315, e-mail: ...

volná místa Praha 1