Ostraha objektu

Kontakty
zaměstnavatel: b.a. OKO 69 s.r.o
pracoviště: Babická 2329, 14900
mzda: od 25000 do 37000
Popis pozice
Slabý Miroslav, e-mail: miroslav.slaby@oko69.cz

Pro zajištění ostrahy reprezentativní budovy v Praze na Chodově hledáme kolegu do našeho týmu.
Nabízíme: plat až 30 tis. čistá mzda / měsíc, reprezentativní uniforma - společenský oblek, stabilní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí
Požadujeme: bezúhonnost, flexiblitu, reprezentativní vystupování a jednání

Volná místa v okolí Praha 4

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

PRVOTNÍ KONTAKT TELEFONICKY : +420 721 598 888, levanhien@seznam.cz ZNALOST VIETNAMSKÝ + ČESKÝ ...

Asistenti - fakturanti

Kontakt: e-mail: hladka@novumglobal.eu , 721410055 v prac. dny od 8 do 17 hod. základní ...

Řidiči tahačů

PRVOTNÍ KONTAKT TELEFONICKY : +420 721 598 888, levanhien@seznam.cz

Pomocní kuchaři

Zhan Chunmei, tel.: 724363318 (Po-pá 10-15 hod.), Na adrese provozovny po předchozí tel. ...

Správci webu , operátor e-shopu

Kontakt: shengineeringcompanysro@gmail.com cizí jazyk AJ, RJ

Číšníci a servírky

Zhan Chunmei, e-mail: fumanlou.cz@gmail.com Výhodou znalost čínského jazyka.

volná místa Praha 4