Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: CHUN YI YANG s.r.o.
pracoviště: Arkalycká 951, 14900
mzda: od 19500
Popis pozice
Zhan Chunmei, tel.: 724363318 (Po-pá 10-15 hod.), Na adrese provozovny po předchozí tel. domluvě.

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk výhodou.

Volná místa v okolí Praha 4

Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Kontakt: Linping Xu, e-mail: xu1112319@gmail.com Výhodou znalost čínského jazyka.

PRODAVAČ, PRODAVAČKA

PRVOTNÍ KONTAKT TELEFONICKY : +420 721 598 888, levanhien@seznam.cz

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Qiu Yunyun, tel.: 724026038, e-mail: linosophia2012@gmail.com

Asistenti - fakturanti

Kontakt: e-mail: hladka@novumglobal.eu , 721410055 v prac. dny od 8 do 17 hod. základní ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

PRVOTNÍ KONTAKT TELEFONICKY : +420 721 598 888, levanhien@seznam.cz ZNALOST VIETNAMSKÝ + ČESKÝ ...

Číšníci a servírky

Zhan Chunmei, e-mail: fumanlou.cz@gmail.com Výhodou znalost čínského jazyka.

volná místa Praha 4