Kuchař/kuchařka

Kontakty
zaměstnavatel: Trans World Hotels & Enterainment, a.s.
pracoviště: Chvalovice 198, 66902
mzda: od 40000
Popis pozice
Požadavky a popis činnosti:
- pečlivost, smysl pro čistotu a pořádek, zodpovědný přístup
- příprava širokého sortimentu jídel ve vysoké kvalitě standardů 4* hotelu
- praxe v oboru výhodou
Zaměstnanecké výhody:
- doprava do zaměstnání, stravování zdarma, firemní ošacení, 5 týdnů dovolené
- příspěvek na důchodové připojištění 1000 Kč měsíčně, příspěvky na sportovní a kulturní vyžití
Informace:
- pouze mailem.>

Volná místa v okolí Bezkov

Obsluha atrakcí v Dětském světě

Zaměstnanecké výhody: - stravování zdarma Informace: - mailem - telefonicky 8-17 hod.

Údržbář/ka v Dětském světě

Kuchař/kuchařka ve školní jídelně

Požadavky: - vyučení v oboru podmínkou Zaměstnanecké výhody: - příspěvek na stravování a penzijní ...

Zubní instrumentáři, zdravotní sestry

Zdravotní sestra nebo bez specializace - je nutno absolvovat kurz pro zubní ...

Třídiči platů

Informace: - mailem - telefonicky PO-PÁ 10-12 hod.

Číšníci a servírky

Požadavky: - chuť pracovat s lidmi, um vykouzlit úsměv a uspokojovat i nevyřčená přání hostů - ...

volná místa Bezkov