Business Expert / Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: COMMERZBANK Aktiengesellschaft, pobočka Praha
pracoviště: Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 115000
Popis pozice
Markéta Čížkovská, e-mail: marketa.cizkovska@commerzbank.com
VŠ (Bc) v IT
Angličtina na velmi dobré úrovni
Dobré znalosti z agilního vývoje a test managementu, SCRUM
Dobré znalosti: Test automatizace, koncepty funkčního a nefunkčního testování, best practices, Java Selenium, Spring Boot, UNIX shell scripting
Znalosti v oblastech cloud computing
Znalosti v oblasti bankovního sektoru

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Çelik Beytullah, osobně: Na Jarově 2425/4, 130 00 Praha 3
Praha

Software Technical Leader

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Hejtmankova Lucie, e-mail: volna-pracovni-mista@email.cz - odpovědnost ...
Praha

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

KONTAKT : SVIATLANA KARNEYAVETS, tel.: 774 458 884, e-mail: info@aspesy.cz VOLAT 9-16h
Praha

Pomocní skladníci

Kovalská, tel.: 608132508
Praha

Číšníci a servírky

Kontakt: Misun KIM, e-mail: love5835@naver.com Požadavky: pečlivost, spolehlivost Vyžaduje se ...
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kupár, tel.: 608533722, e-mail: info@rekolux.cz
Praha

volná místa Praha

Nahoru