Software Technical Leader

Kontakty
zaměstnavatel: Garrett Motion Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 70000
Popis pozice
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Hejtmankova Lucie, e-mail: volna-pracovni-mista@email.cz

- odpovědnost za identifikaci, zakládání a kontrolu činností, nástroje, rozpočet a zdroje potřebné pro projekt
- vyrobit SW produkt, v rámci interního a požadavky a omezení externího projektu.
- řídít realizaci projektů v automobilovém průmyslu

Osvědčené postupy SW, jako je základní linie projektu řízení, žádost o změnu, posouzení rizik a
zmírňování, řízení řešení problémů, lekce naučené akce a neustálé zlepšování.

Volná místa v okolí Praha

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

KONTAKT : SVIATLANA KARNEYAVETS, tel.: 774 458 884, e-mail: info@aspesy.cz VOLAT 9-16h
Praha

Pomocní skladníci

Kovalská, tel.: 608132508
Praha

Číšníci a servírky

Kontakt: Misun KIM, e-mail: love5835@naver.com Požadavky: pečlivost, spolehlivost Vyžaduje se ...
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kupár, tel.: 608533722, e-mail: info@rekolux.cz
Praha

Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Sai Dmytro, tel.: 773259968, e-mail: desparados766@gmail.com
Praha

volná místa Praha