Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Kontakty
zaměstnavatel: BHG Gate s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 80000
Popis pozice
KONTAKT : J. PROŠEK, OSLZLÝ, tel.: 777 412 204, e-mail: jakkoh@seznam.cz

ZNALOST ANGLICKÝ/RUSKÝ JAZYK VÝHODOU.

Volná místa v okolí Praha

Pomocní skladníci

Dianova, e-mail: expertipo1@seznam.cz Výpis z RT
Praha

Software Technical Leader

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Hejtmankova Lucie, e-mail: volna-pracovni-mista@email.cz - odpovědnost ...
Praha

Pomocní kuchaři

Kontakt: Misun KIM, e-mail: love5835@naver.com Požadavky: pečlivost, spolehlivost Vyžaduje se ...
Praha

Vývojáři softwaru

Bláhová Žaneta, e-mail: zaneta.blahova@ibs-sro.cz Hlavní činnosti a odpovědnosti: - Navrhování a ...
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kupár, tel.: 608533722, e-mail: info@rekolux.cz
Praha

Baristé

Kam poslat: Borský Marek, tel.: 776803683,
Praha

volná místa Praha