Pomocní skladníci

Kontakty
zaměstnavatel: BESTWORK LOGIST s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o pracovní činnosti
mzda: od 130
Popis pozice
SERHIY STETSYNA, e-mail: mspersonalni10@gmail.com

Náplň práce: pomocné skladové práce, plnění dalších pracovních úkolů dle pokynů nadřízeného pracovníka.

Prosíme spolehlivé uchazeče - pište na email, uveďte Vaše údaje a my se Vám ozveme a domluvíme o pohovor.

Volná místa v okolí Praha

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

BOBONYČ VASYL, tel.: 732153369, e-mail: bobovasil@seznam.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

kontakt: tel.: 773954686 stř.
Praha

Senior Developer & Technical Architect

kontakt: karolina.zagula@nextviewconsulting.com - Zkušenosti s technickou implementací Salesforce v ...
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

kontakt: email : Anton.teri.personalwork@gmail.com tel.: 777 948 350 st 8.00 - 16.00
Praha

FPGA programátoři

Kontakt: Pirošková Šarlota, e-mail: Sarlota.piroskova@fpt.sk CO TĚ ČEKÁ? Navrhování a implementace ...
Praha

kontakt: e-mail: 1vweu@seznam.cz osobně Vodičkova 41, Ligna kanc.314, pá 10- 12
Praha

volná místa Praha