FPGA programátoři

Kontakty
zaměstnavatel: Fpt Czech s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 110000 do 130000
Popis pozice
Kontakt: Pirošková Šarlota, e-mail: Sarlota.piroskova@fpt.sk

CO TĚ ČEKÁ?
Navrhování a implementace digitálního hardwaru pro FPGA Xilinx ISE
Vyvíjení softwaru
Ladení funkčnosti a výkonu
MY OČEKÁVÁME, ŽE ...
Znáš a ovládáš jazyky VHDL, Lattice, Verilog
Máš zkušenosti s vývojem FPGA Xilinx ISE
Skušenost s Vivado, Chipscope, ILA
Domluvíš se anglicky alespoň na úrovni B2 a Telugu C2
VÝHODOU BUDE, POKUD:
Znáš nástroje Vivado a ModelSim
Rozumíš problematice ladění v hardware (Chipscope)

Zaměstnanecké výhody:
5 dní dovolené navíc
Velkorysý systém finančních výhod
Bonus za doporučení
Flexibilní pracovní doba
Multisport karta
Důvěrná psychologická podpora pro zaměstnance
Neomezený přístup ke všem e-learningovým školením Udemy for Business
Jazykové kurzy
Školení tvrdých a měkkých dovedností, konference
Teambuildingové a sportovní aktivity

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

kontakt: e-mail: 1vweu@seznam.cz osobně Vodičkova 41, Ligna kanc.314, pá 10- 12
Praha

ÚKLID

KONTAKT : BOHDAN SHMYNETS, tel.: 725 548 677, e-mail: bshe777@seznam.cz, housingstav@gmail.com
Praha

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakt: ILLIA BAKHTIN, tel.: 608 840 696 (Po.-Pt. 10 00- 16 00), e-mail: vesnaimperial@seznam.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

kontakt: Bazarov Oleksandr, tel.: 776759969 - po a čt - 10-12h Kontaktní adresa 5. května 1142, ...
Praha

Praha

Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu

Kontakt: Novak Evgeniia, e-mail: evgnovak@deloittece.com Znalost anglického a arabského ...
Praha

volná místa Praha