Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu

Kontakty
zaměstnavatel: JNJ Global Business Services s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 120000
Popis pozice
Kontakt: Novak Evgeniia, e-mail: evgnovak@deloittece.com

Znalost anglického a arabského jazyka.
Vysokoškolské vzdělání v oboru Účetnictví výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

BOBONYČ VASYL, tel.: 732153369, e-mail: bobovasil@seznam.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: Shafar Yaroslav, tel.: +420602447852, e-mail: daboss.info@email.cz
Praha

Pomocníci v kuchyni

Kontakt: tel.: 602333902, po-pá: ...
Praha

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

EMRAH FIRAT, tel.: +420 776 638 934
Praha

Specilisté podpory podnikání

1. kontakt e-mailem: Sýkorová Darja, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Požadujeme ...
Praha

FAKTURANT/KA

PRVOTNÍ KONTATK E-MAILEM : VINH DUONG, tel.: 775 568 888, e-mail: info@vklstavgroup.cz
Praha

volná místa Praha