Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: STV STAV s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 20000
Popis pozice
Povolení k zaměstnání

Volná místa v okolí Praha

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Kontakt: Ergüder Aydin, osobně na adrese Vršovická 839/44, Praha 10, tel.: 608 200 863
Praha

Finanční analytici

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Miech Radim, e-mail: Radim.Miech@ibs-sro.com - Požadujeme minimálně 2 ...
Praha

Pomocní pracovníci v pekařství - Výroba a provoz

Vlastenka Dipl. ecc, e-mail: burekpitecz@gmail.com Znalost srbského jazyka výhodou
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Kontakt: Shafar Yaroslav, tel.: +420602447852, e-mail: daboss.info@email.cz
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Denis Teterin, tel.: +420 775 322 222, e-mail: vvppslavk@gmail.com PRVOTNĚ VOLAT 10-11h.
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Kontakt: Polák Jaroslav, e-mail: sitrsrovary@gmail.com
Praha

volná místa Praha